środa, 24 lutego 2010

Chatroulette!

zostałem fanem strony Chatroulette!. użytkownikiem namiętnym raczej nie będę, ale jej fenomen odkryłem dopiero dzisiaj. ogólnie zasada jest taka, łączysz się z losowo wybranymi ludźmi. tutaj trochę o tym pisałem. dzisiaj postanowiłem przeprowadzić tam akcję czyli na chwilę stać się wariatem. nie było to trudne w moim przypadku. szybko obmyśliłem plan i postanowiłem zostać ninja! odpaliłem program do robienia screenshotów, przećwiczyłem kombinację klawiszy i odpaliłem Chatroulette!
początki wszędzie bywają trudne, no i od razu musiałem trafić na jakiegoś zwyrola, który przeprowadzał klasyczne bicie niemca po kasku. jak to się mówi - pierwsze koty za płoty, no ale ja musiałem trafić na psa.pies ogólnie fajny, ale ja potrzebowałem reakcji. tym razem trafiłem na typów z Bejrutu, więc oni raczej nie byli zdziwieni moim wyglądem. dla nich to normalne chyba.zamaskowany typ, jak połowa półwyspu arabskiego chodzi ubrana. dziewczyny też nie były zaskoczone, wręcz podobało im się.już się zastanawiałem czy mam odpowiedni imidż, i byłem zawiedziony, że nikt nie reaguje odpowiednio, ale udało się!potem ktoś mnie nazwał więc postanowiłem dodać jakiś arabski element do mojego imidżu. pasował by kałach, ale nie mam i po takiej prezentacji pewnie bym się musiał zacząć obawiać wycieczki do guantanamo. ale pod ręką była butelka, więc długo nie namyślając się postawiłem sobie ją na głowie. i tak zaczęła się zabawa obustronna.

żarty skończyły się jak butelkę wymieniłem na ruską ozdobną miskę. widać malowane kwiatki i kominiarka budzą respekt!

i potrafią przerwać jedzenie!ale jak pojawił się taki kozak, gringo from mexico, co się zaśmiałpostanowiłem coś zmienić w imidżu. niewiele to dało bo dalej dostarczałem rozrywki, zamiast przerażać.

no nic, koniem i koroną, jako terror king nic nie zdziałam. w dodatku coraz trudniej się połączyć. ale ja tam jeszcze wrócę!
akcja!

Brak komentarzy: